SOŠMaP, s.r.o. Brno

Odloučené pracoviště:
Cejl 61
602 00 Brno
Tel. mobil 778 78 50 58
sosmapbrno@email.cz

Provozní hodiny

Po     8:00 - 16:00
Út     8:00 - 16:00
St     8:00 - 16:00
Čt     8:00 - 16:00
    8:00 - 14:00

 

Počítadlo návštev   

SEO

ROZVRHY 2017

22.02.2017 10:00

 

1.A

TU – J.HRAZDILOVÁ

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8:00 – 8:45

8:55 – 9:40

10:00 – 10:45

10:55 – 11:40

11:50 – 12:35

12:45 – 13:30

13:40 – 14:25

14:35 – 15:20

15:25 – 16:10

PONDĚLÍ

ČJ

JAROŠOVÁ J.

AJ

JAROŠOVÁ J.

 

AJ

JAROŠOVÁ J.

SI

HRAZDILOVÁ

 

 

 

 

ÚTERÝ

 

SPo

RŮŽIČKOVÁ

SPe

RUŽIČKOVÁ

 

ROM

ŠMARDOVÁ

PED

SLADKÁ

ZN

SLADKÁ

 

 

STŘEDA

AJ

JAROŠOVÁ J.

ČJ

JAROŠOVÁ J.

M

KOLEGAR

ZPV

KOLEGAR

SVZ

MRHAČOVÁ

ZN

SLADKÁ

ESVL

KŘÍŽKOVÁ

 

 

ČTVRTEK

ZPV

KOLEGAR

(POUZE 1.A)

EST

HRAZDILOVÁ

EK

KOLEGAR

M

KOLEGAR

PED

SLADKÁ

PSY

SLADKÁ

 

TV

MARŠÁLEK

TV

MARŠÁLEK

PÁTEK

 

SPo

RŮŽIČKOVÁ

VS

FOLTÝN

SPe

RUŽIČKOVÁ

ESVL

KŘÍŽKOVÁ

 

 

 

 

TŘÍDY 1.A A 2.A SE VYUČUJÍ SPOLEČNĚ, POUZE VE VYZNAČENÝCH HODINÁCH 1.A SAMOSTATNĚ

ROZVRH DLE NAŘÍZENÍ ŘŠ PLATNÝ OD 30. LEDNA 2017.

Zpracovala:                                                                                                                                                                                     Podpis ŘŠ:

 

2.A

TU – A. MRHAČOVÁ

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8:00 – 8:45

8:55 – 9:40

10:00 – 10:45

10:55 – 11:40

11:50 – 12:35

12:45 – 13:30

13:40 – 14:25

14:35 – 15:20

15:25 – 16:10

PONDĚLÍ

ČJ

JAROŠOVÁ J.

AJ

JAROŠOVÁ J.

(POUZE 2.A)

ADM

(MRHAČOVÁ)

AJ

JAROŠOVÁ J.

SI

HRAZDILOVÁ

 

 

 

 

ÚTERÝ

 

SPo

RŮŽIČKOVÁ

SPe

RUŽIČKOVÁ

 

ROM

ŠMARDOVÁ

PED

SLADKÁ

ZN

SLADKÁ

 

 

STŘEDA

AJ

JAROŠOVÁ J.

ČJ

JAROŠOVÁ J.

M

KOLEGAR

ZPV

KOLEGAR

SVZ

MRHAČOVÁ

ZN

SLADKÁ

ESVL

KŘÍŽKOVÁ

 

 

ČTVRTEK

ZPV

KOLEGAR

 

EK

KOLEGAR

M

KOLEGAR

PED

SLADKÁ

PSY

SLADKÁ

 

TV

MARŠÁLEK

TV

MARŠÁLEK

PÁTEK

 

SPo

RŮŽIČKOVÁ

VS

FOLTÝN

SPe

RUŽIČKOVÁ

ESVL

KŘÍŽKOVÁ

 

 

 

 

TŘÍDY 1.A A 2.A SE VYUČUJÍ SPOLEČNĚ, POUZE VE VYZNAČENÝCH HODINÁCH 2.A SAMOSTATNĚ

ROZVRH DLE NAŘÍZENÍ ŘŠ PLATNÝ OD 30. LEDNA 2017.

Zpracovala:                                                                                                                                                                                     Podpis ŘŠ:

 

 

1.B

TU – I. PAŘÍZKOVÁ

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8:00 – 8:45

8:55 – 9:40

10:00 – 10:45

10:55 – 11:40

11:50 – 12:35

12:45 – 13:30

13:40 – 14:25

14:35 – 15:20

15:25 – 16:10

PONDĚLÍ

 

EsvL

KŘÍŽKOVÁ

PP

KOTIŠOVÁ

PP

KOTIŠOVÁ

PP

KOTIŠOVÁ

PP

KOTIŠOVÁ

PP

KOTIŠOVÁ

 

 

ÚTERÝ

IKT

MARŠÁLEK

VpZ

POKORNÁ

VpZ

POKORNÁ

 

ŠOP

KOTIŠOVÁ

ŠOP

KOTIŠOVÁ

ŠOP

KOTIŠOVÁ

ŠOP

KOTIŠOVÁ

ŠOP

KOTIŠOVÁ

STŘEDA

 

PaŽ

KOTIŠOVÁ

PaŽ

KOTIŠOVÁ

PaŽ

KOTIŠOVÁ

PaŽ

KOTIŠOVÁ

 

 

 

 

ČTVRTEK

 

M

PTÁČEK

M

PTÁČEK

EsvL

KŘÍŽKOVÁ

ÚP

KOTIŠOVÁ

ÚP

KOTIŠOVÁ

 

 

 

PÁTEK

EST

PAŘÍZKOVÁ

OvZ

PAŘÍZKOVÁ

OvZ

PAŘÍZKOVÁ

IKT

MARŠÁLEK

ÚP

KOTIŠOVÁ

ÚP

KOTIŠOVÁ

 

 

 

ROZVRH DLE NAŘÍZENÍ ŘŠ PLATNÝ OD 30. LEDNA 2017.

Zpracovala:                                                                                                                                                                                     Podpis ŘŠ:

 

 

 

3.A

TU – V. SLADKÁ

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8:00 – 8:45

8:55 – 9:40

10:00 – 10:45

10:55 – 11:40

11:50 – 12:35

12:45 – 13:30

13:40 – 14:25

14:35 – 15:20

15:25 – 16:10

PONDĚLÍ

(POUZE 3.A)

VS

HNILIČKA

PR

HNILIČKA

PR

HNILIČKA

VS

HNILIČKA

PSY

SLADKÁ

 

ESVL

MAZÁNKOVÁ

 

 

ÚTERÝ

SPo

POKORNÁ

ADM

MARŠÁLEK

IKT

MARŠÁLEK

(POUZE 3.A)

SVZ

MRHAČOVÁ

PED

SLADKÁ

(POUZE 3.A)

RJ

ŠMARDOVÁ

 

(POUZE 3.A)

ROM

ŠMARDOVÁ

 

STŘEDA

 

M

KOLEGAR

SPo

RŮŽIČKOVÁ

 

(POUZE 3.A)

ZN

(SLADKÁ)

 

 

AJ – konv.

JAROŠOVÁ I.

AJ

JAROŠOVÁ I.

ČTVRTEK

 

M

KOLEGAR

SPe

RŮŽIČKOVÁ

AJ

JAROŠOVÁ I.

 

 

 

TV

MARŠÁLEK

TV

MARŠÁLEK

PÁTEK

ČJ

KŘÍŽKOVÁ

AJ

JAROŠOVÁ I.

SPe

RŮŽIČKOVÁ

ČJ

KŘÍŽKOVÁ

PED

SLADKÁ

 

 

 

 

TŘÍDY 3.A A 4.A SE VYUČUJÍ SPOLEČNĚ, POUZE VE VYZNAČENÝCH HODINÁCH 3.A SAMOSTATNĚ

ROZVRH DLE NAŘÍZENÍ ŘŠ PLATNÝ OD 30. LEDNA 2017.

Zpracovala:                                                                                                                                                                                     Podpis ŘŠ:

 

 

4.A

TU – J. ŠMARDOVÁ

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8:00 – 8:45

8:55 – 9:40

10:00 – 10:45

10:55 – 11:40

11:50 – 12:35

12:45 – 13:30

13:40 – 14:25

14:35 – 15:20

15:25 – 16:10

PONDĚLÍ

 

PR

HNILIČKA

PR

HNILIČKA

VS

HNILIČKA

PSY

SLADKÁ

 

ESVL

MAZÁNKOVÁ

(POUZE 4.A)

ESVL

MAZÁNKOVÁ

 

ÚTERÝ

SPo

POKORNÁ

ADM

MARŠÁLEK

IKT

MARŠÁLEK

 

PED

SLADKÁ

 

 

 

 

STŘEDA

 

M

KOLEGAR

SPo

RŮŽIČKOVÁ

 

(POUZE 4.A)

SPe

RŮŽIČKOVÁ

 

 

AJ – konv.

JAROŠOVÁ I.

AJ

JAROŠOVÁ I.

ČTVRTEK

(POUZE 4.A)

SPo

RŮŽIČKOVÁ

M

KOLEGAR

SPe

RŮŽIČKOVÁ

AJ

JAROŠOVÁ I.

 

(POUZE 4.A)

ESVL

MAZÁNKOVÁ

(POUZE 4.A)

AJ – konv

JAROŠOVÁ I.

TV

MARŠÁLEK

TV

MARŠÁLEK

PÁTEK

ČJ

KŘÍŽKOVÁ

AJ

JAROŠOVÁ I.

SPe

RŮŽIČKOVÁ

ČJ

KŘÍŽKOVÁ

PED

SLADKÁ

 

 

 

 

TŘÍDY 3.A A 4.A SE VYUČUJÍ SPOLEČNĚ, POUZE VE VYZNAČENÝCH HODINÁCH 4.A SAMOSTATNĚ

ROZVRH DLE NAŘÍZENÍ ŘŠ PLATNÝ OD 30. LEDNA 2017.

Zpracovala:                                                                                                                                                                                     Podpis ŘŠ: